Dodaj do ulubionychMapa serwisuKontakt
Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
zdjecie_01 zdjecie_02 zdjecie_03 zdjecie_04 zdjecie_05 zdjecie_06
Foto Galeria
ePUAP
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Wiadomości z Polski     |     Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Kursy walut     |     Giełda     |     Lotto     |     Pogoda     |     

Pracownicy

 

Lp.

Komórka organizacyjna

Nr pok.

Imię i Nazwisko

Telefon

wew.

Adres e-mail

1

Sekretariat

6

Helena Orszak

178556776

-

 

sekretariat@gminakamien.pl

 

2

Sekretarz Gminy

7

Jerzy Bednarz

178556776

12

 

sekretarz@gminakamien.pl

 

3

Skarbnik Gminy

28

Danuta Wąsik

178556776

27

 

skarbnik@gminakamien.pl

 

4

Księgowość

28

Bernadeta Drzymała

Irena Watras

Marek Łach

178556776

27

28

27

 

ksiegowosc@gminakamien.pl

 

5

Podatki

10

 

Adam Zając

Wiesława Masełek

 

178556776

19

 

podatki@gminakamien.pl

 

6

Rolnictwo, Ochrona Środowiska i rozwój gospodarczy

9

Andrzej Surdyka

178556776

20

 

rolnictwo@gminakamien.pl

 

7

Kadry,

Obsługa Rady

32

Anna Kostyra

178556776

37

 

kadry@gminakamien.pl

 

8

Inwestycje, Zamówienia Publiczne

30

Jacek Partyka

Marek Piróg

Małgorzata Majczak - Partyka

178556776

30

 

31

 

inwestycje@gminakamien.pl

 

9

Urząd Stanu Cywilnego

26

Halina Krasny

178556776

32

 

usc@gminakamien.pl

 

10

Ewidencja ludności

27

Bogusława Majcherczyk

178556776

26

 

ewidencja@gminakamien.pl

 

11

Gospodarka Odpadami

31

Anna Wąsik

178556776

36

 

12

Obrona Cywilna, Kultura Fizyczna  i Sport

31

Wojciech Piróg

178556776

36

wpirog@gminakamien.pl 

13

Stanowisko ds. planowania przestrzennego i budownictwa mieszkaniowego

11

Wanda Łach

178556776

29

 

14

Informatyk, promocja gminy

11

30

Marcin Laufer

Piotr Rząsa

178556776

29

 

admin@gminakamien.pl

 

piotr.rzasa@gminakamien.pl

 

15

Gospodarka gruntami, stypendia

3

Agnieszka Piróg

178556776

35

 

budownictwo@gminakamien.pl

 

16

Referat Gospodarki Komunalnej

 

Czesław Bizior

Grażyna Watras

Adam Dudzik

Jerzy Sibiga

178556081

  
Piotr Rzasa
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
piątek, 18 sierpnia 2017
230 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
imieniny
Bogusława, Bronisława, Ilony
sds
GOPS
STARA-NOWA numeracja budynków w gminie Kamień

Licznik odwiedziń: 0239625
Urząd Gminy Kamień, Kamień 287, 36-053 Kamień, pow. rzeszowski, woj. podkarpackietel.: +48.17 855 60 61, fax: +48 17 855 77 35, email: sekretariat@gminakamien.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x